31 grudnia 2010, 12:03
0
nie ważne ile nie ważne jak tylko liczą się 3 pkt, oby ten nowy rok był taki sam ja i jeszcze ten 2010 ;) a nawet i lepszy ;) VeB !
23 grudnia 2010, 16:50
Kamil94 dokładnie goście maja jakąś obsesje na tle Barcy ;) no cóż nikt nic nie poradzi ze gwiazdeczki jak przyjdzie co do jakiegoś większego meczu to mają gówno w majtkach ;]
23 grudnia 2010, 14:07
kiedy jakies foto ?:D
22 grudnia 2010, 22:38
afe5834 i co Cię real obchodzi? niech sobie wygra 10-0 ;]
22 grudnia 2010, 14:52
bardzo dobra decyzja Pepa,to się ceni, należy mu się !:) VV Alves-Puyol-Fontas-Abidal/Maxwell Busquets-Xavi-Iniesta Pedro-Villa-Afellay
29 listopada 2010, 12:14
BARCA GOLA real DO PRZEDSZKOLA !!!! Będzie ciężko ale musimy dać rade i pokazać komu należy się fotel lidera!! VAMOSSS`
1 grudnia 2010, 20:02
chyba was poj[edit] ! ;/ busqets jest zajebisty !!!!
25 września 2010, 21:55
higuain ładną sete miał w 90+4 ;d
22 września 2010, 20:52
nie jest źle, klepa idzie brak wykończenia mam nadzieje że w drugiej połowie coś wejdzie ;]
24 września 2010, 18:55
i to mi sie podoba ;];]
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
nie ważne ile nie ważne jak tylko liczą się 3 pkt, oby ten nowy rok był taki sam ja i jeszcze ten 2010 ;) a nawet i lepszy ;)
VeB !
0
Kamil94
dokładnie goście maja jakąś obsesje na tle Barcy ;) no cóż nikt nic nie poradzi ze gwiazdeczki jak przyjdzie co do jakiegoś większego meczu to mają gówno w majtkach ;]
0
kiedy jakies foto ?:D
0
afe5834
i co Cię real obchodzi? niech sobie wygra 10-0 ;]
0
bardzo dobra decyzja Pepa,to się ceni, należy mu się !:)
VV
Alves-Puyol-Fontas-Abidal/Maxwell
Busquets-Xavi-Iniesta
Pedro-Villa-Afellay
0
BARCA GOLA real DO PRZEDSZKOLA !!!!
Będzie ciężko ale musimy dać rade i pokazać komu należy się fotel lidera!! VAMOSSS`
0
chyba was poj[edit] ! ;/
busqets jest zajebisty !!!!
0
higuain ładną sete miał w 90+4 ;d
0
nie jest źle, klepa idzie brak wykończenia mam nadzieje że w drugiej połowie coś wejdzie ;]
0
i to mi sie podoba ;];]